Referencie

Martinkine plstené práce ma natoľko očarili, že som aj ja chcela vyskúšať, ako celý proces prebieha - prostredníctvom 3 dnového individuálneho workshopu priamo v jej kreatívnej dieľni. Poviem vám, je to naozaj poriadna drina, pretože nestačí len kreativita: je potrebná vaša plná koncentrácia, vytrvalosť, fyzická kondícia, ale aj technická zručnosť. Bol to skvelý tréning na aktiváciu pravej aj ľavej hemisféry. Patrí ti môj veľký obdiv,  teraz už viem, čo sa všetko za vytvorením plsteného oblečenia skrýva.Som veľmi rada, že som absolvovala tento workshop. Výborne sa mi s tebou spolupracovalo, si skvelý poradca, čo sa týka farieb, aplikácií...Celý workshop prebiehal v duchu entuziazmu a humoru. Ďakujem, že si mi pomohla vytvoriť blejzer alias Alica v krajine zázrakov, ktorý ma absolútne vystihuje. Milujem pestré farby, dodávajú mi  pocit slobody. Teším sa na ďalšie workshopy s tebou a odporúčam ich aj ďalším kreatívcom.  
Monika Heresch Kovácsová
Martinkin workshop ma nadchol. To som totiž nevedela, čo ma všetko čaká. 🙂 Práca s mokrým plstením bola pre mňa veľkou výzvou a zároveň nádherným poznaním toho, čo všetko mokré plstenie obnáša. Ako úplný začiatočník som sa zamerala na výrobu maňušky líštičky. S výsledkom mojej tvorby som nadmieru
spokojná. A to aj vďaka Martinkinho profesionálneho prístupu a entuziazmu. Týmto workshopom mi vlna prirástla k srdcu a budem v plstení pokračovať aj naďalej. Odporúčam každému, kto chce vyskúšať niečo nové, kreatívne, zmysluplné. Je to perfektný tip na oddych. Ďakujem Martinka, že si ma uviedla do ríše vlny, je to naozaj pekná práca.

Mária Šimeková

Vlásenky jsem dostala jako dárek od babičky, udělali mi velkou radost a navíc něco, co zatím nikdo nemá a byl veliký obdiv od kamarátek. Mnohokrát děkuji.

Natálie Kurková

Nádherná detailná práca, úplne podľa mojich predstáv.

Monika Urbanová

Úžasný materiál, krásne farby, je super, že vlásenky sú z prírodných materiálov a žiadna umelina.

Majka Šimková

Ako družička na svadbe som bola stredobodom pozornosti a každý mi obdivoval môj účes. Pritom bol úplne jednoduchý, ale vlásenky mu dodali výnimočnosť. Ďakujem.

Maca Janošková

Bála som sa, že vlásenky budú ťažké, ale sú ľahučké ako pierko a v účese ich ani necítim. Veľmi pekne ďakujem, sú nádherné.

Katarína Martinková

Je v podstate jedno, či máte v účese jednu vlásenku, alebo dvadsať, účes je nesmierne nežný a romantický. V tých pastelových tónoch sú neskutočne nežné. Krásna práca.

Klaudia Kovácsová

Každá žena by si měla dopřát ten hedvábní luxus ve vlasech, cítím sej ako princezna. Plstěná nádhera, krásná filigránská práce.

Lenka Jílková

Klobúk z Felteca je super originálny, podarilo sa mi naň zbaliť moju najväčšiu lásku. Vďaka

Patrik K.

Ďakujem za úžasný darček pre moju manželku, ktorý si vyrobila. Nikdy som jej nekúpil nič na oblečenie, lebo som sa bál, že sa jej to nebude páčiť. Ale k jej štyridsiatke som chcel niečo výnimočné, čo by podčiarklo jej ženskosť. Musím povedať, že sa ti to podarilo dokonale. Je nádherná a z darčeka mala obrovskú radosť.

Karol Ď.

Zimná plstená súprava od Martiny ma priam očarila. Kvalitná práca, nádherné umelecké dielo, v ktorom je vložené celé srdiečko a duša. Súprava vôbec nepichá – naopak je mäkkučká a hrejivá. Veľmi kreatívne rôznorodé farby. Šálik je zaujímavo spracovaný -kombinácia plstených tvarov s priesvitnou hodvábnou kreáciou. Súprava je naozaj pre mňa ako šperk v mojom šatníku. Ďakujem veľmi pekne ešte raz.

Monika H.

Keď mi syn oznámil, že sa bude ženiť, hneď som začala riešiť, čo si ako svadobná mama na svadbu oblečiem. Zvažovala som viac možností, nakoniec som sa rozhodla pre šaty s pavučinovým plédom z Felteca. Keď som dostala do rúk vzorky šiat, vedela som, že to je to, čo som si predstavovala: šaty pútajúce pozornosť, no zároveň veľmi distingvované a elegantné. Keď mi prišla krabica so šatami ako v americkom filme, bola som úplne unesená. Martine sa podarilo splniť moje zadanie a predstavu do bodky: ako svadobná mama chcem vyniknúť, ale nezatieniť nevestu. Ďakujem a vrelo odporúčam výrobky z Felteca.

Jarka Valová

Vždy som túžila vytvoriť v živote nejaký odkaz, zatiaľ sa mi to nedarí. Poznám však človeka, ktorý je pracovitý, precízny a úžasne tvorivý. Maťka Kazičková má cit pre umenie, a dokáže spájať prírodu s vesmírom. Som hrdá, že môžem byť vlastníkom jej nádherných kúskov. Vankúše, ktoré majú praktické využite a zároveň sú ako živé obrazy. Šaty, v ktorých sa cítim ako tancujúca víla. Ľahučké, príjemné a jedinečné. Jej práca ma všestranné využite, pre dcéru vytvorila prekrásneho barančeka ako hračku, deku, ktorá prijemne hreje, šatočky s topánočkami, v ktorých je ako anjelik. Sme majiteľmi skutočného dedičstvo.

Ľubica Horniaková

Krásna umelecká práca, precízna, krásne vypracovaná, vkusná. Veľká spokojnosť, výborná spolupráca.

Janka Macková

Martinka je skvelá žena a človek, ktorý premenil môj sen na skutočnosť. Keď mi napísala, že sa dá do výroby mojich vysnívaných lámp, neverila som vlastným očiam. A keď mi postupne posielala fotky, ako začala čarovať s vlnou a vytvárať rôzne krásne farby, vedela som, že sa mám na čo tešiť. Pri tej všetkej piplavej práci s vlnou lampy dokázala uplstiť úplne autenticky dokonale a na moje pomery aj veľmi rýchlo :) Naozaj krásna práca, ktorá teraz zdobí naše steny, je funkčná a robí veľkú radosť nám všetkým. Nebojte sa experimentovať, vlna je úžasný materiál a keď do nej vloží niekto svoje srdce ako táto šikovná žena – môže vzniknúť jedine krásne dielo.

Andrea Ebling

Koupila jsem si kabelku a rozhodla jsem se pořídit si i další kousky do mého šatníku, rovněž jako dárky pro mé blízké. Krásné originální věci, nádherné detailní provedení, snadná údržba a hlavně příjemný individuální přístup Martiny. Všechny věci patří mezi ty kousky, které byste nosili nejraději každý den.

Jana Trčková

Mám kabelku a pašminu, veľmi som spokojná. Martina mi vyšla v ústrety s prevedením aj s farbou výrobkov úplne podľa mojich predstáv. Profesionálny prístup a profesionálne prevedenie.

Zuzana Sidorová

Pashmina od Martiny doslova priťahuje pozornosť okoloidúcich. Príjemne zahrieva telo, je jemná na dotyk, elegantná a slobodná zároveň. Necháva sa tvarovať podľa predstáv a fantázie. Rýchlo prirastie k srdcu nositeľky. Je ako umelecké dielo, z ktorého je možné čerpať radosť, nápaditosť a vidieť svet kúsok farebnejším aj vo všedné dni. Fascinoval ma každý kus od Martiny, ktorý som doteraz videla. Harmonická súhra farieb, tvarov a motívov pohladí dušu. Jemnosť a hrejivosť materiálu zas hladia telo.

Nikdy predtým som nezažila, že by bol nejaký kus oblečenia vyrobený výsostne pre mňa, že som bola zohľadnená celkovo aká som osobnosť. Jedna vec je, keď si niekto myslí, že to, alebo ono by vám svedčalo. Martina dokázala vystihnúť aj môj vnútorný „svet”. Preto jej diela nosím ako svoju druhú „kožu” a som s nimi v dokonalej harmónii. Ak rozmýšľate o darčeku pre ženu, ktorá si je vedomá svojej „ženy”, určite odporúčam objednať si jeden originálny kúsok. Nie som typ ženy, ktorá sa orientuje v módnych trendoch. Dlho som preto hľadala svoj jedinečný spôsob seba-vyjadrenia a to vrátane štýlu obliekania. Nešlo to bez prešľapov. Vďaka plsteným kúskom som zredukovala „balast”,. Stačí mi zopár jednoduchých a čistých strihov oblečení, ktoré si dotváram s plstenými vecičkami a nie som ani nudná, ani priveľmi nápadná. Cítim sa tak sama sebou.

Lívia Lozsi

Keďže som sa chystala na výnimočnú slávnostnú udalosť, chcela som byť aj ja výnimočná. V šatách a pašmíne od Martiny sa mi to podarilo. V jej plstených veciach sa cítim úžasne: sú pohodlné, príjemné na nosenie a pútajú pozornosť okolia. Je úžasné mať také originálne kúsky vo svojom šatníku. Už sa teším na ďalšie.

Magda Kraščeničová

Plstěná pašmína je famóóózní, nikdy jsem neměla na těle příjemnejší  materiál, jako je vlna s hedvábím. Nádhera, doporučuji všem ženám, ať si dopřejí ten pocit.

Jitka Lindová

Jedinečná, originální, kvalitní a praktická. Vřele všem takovou kabelku doporučuji. Je to luxusní kousek, který stojí zato mít! Tuhle koupi ocení každá žena :-)

Leona Perutková

Plstené veci od Martiny sú hravé a pritom elegantné. Vie nakombinovať farby, o akých sa mi predtým ani nesnívalo. Od Martiny mám plstenú kabelku a sukňu, rada ich nosím a cítim sa v tých veciach fantasticky. Sú praktické a výnimočné, nikdy som nemala praktickejšie kúsky vo svojom šatníku.

Kaja Valachovičová

Čo sa týka štóly: je prekrásna, prenádherná. V MMS  vyzerala úžasne, ale keď som ju zazrela v realite, to boli grády. Všetky tie farby, odtiene červenej, ružovej, žltej, belasej, jednotlivé tvary a medzi nimi tá priesvitná hodvábna sieť, úžasné!!! Nečakala som, že až tak krásne to bude.... Ďakujem, Martina! Nesmierne jemná práca. Nádherné tvary a cítim v nej tvoju dušu a množstvo práce, čo si jej venovala. Veľmi si to cením.

Anikó Nagy

Rád dávam výnimočné darčeky ľuďom, ktorých mám rád. Také,  ktoré vystihujú obdarovaných. Presne takú kabelku si mi spravila pre moju mamu. Už dávno som ju nevidel takú nadšenú, mal som obrovskú radosť. Strávili sme pekný narodeninový večer a odvtedy, vždy keď ju stretnem, má tvoju kabelku. Tvoje  plstené výrobky sú úžasné, ďakujem ti za tvoju originalitu a fantáziu, ktorú do nich vkladáš. Som rád, že vždy keď potrebujem super darček, môžem sa na teba spoľahnúť.

Jaro Slávik

Ak potrebujem originálny dar, obrátim sa na teba Martina. Dokonale vieš vystihnúť farby k typu človeka, ktorého chcem obdarovať. Všetci sú vždy nadšení darčekom a ja som šťastná, pretože  mám v tebe skvelý zdroj darčekov a zbavila som sa starosti, aký darček komu vymyslieť. 

Ela Novotná